Güfran Ünsel

Hakkımda

Welcome to our creative design studio

We love good photograph.

That is Our Principle

Guff Studio , 9 yıldır fotoğrafçılık sektöründe hizmet vermekte olan Güfran Ünsel tarafından kurulmuştur. Özellikle Mimari ve Moda sektöründe hizmet vermektedir. Bir çok kurumsal firmaya hizmet verdiği gibi kişisel çekimler, etkinlik, özel günlerinizde de fotoğraf hizmeti vermektedir.

Bir fotoğraf ajansından daha çok çalıştığı firmalara çözüm ortağı olmayı hedefleyen, aynı zamanda hem en mutlu anlariniza tanıklık eden hem de firmanizin kurumsal duruşunu üst seviyelere taşıyacak görsel hizmetleri sunmaktadır.

Referanslar bölümünden hizmet verdiğimiz markaları, iletişim bölümünden ise detaylı bilgi ve randevu almak için telefon/mail bilgilerimizi bulabilirsiniz.

Güfran Ünsel: 10 kasım 84 yılında Moda da dogdu. 94 yılında dayısının Minoltası ile fotograf cekmeye basladı. hayatının geri kalanında hobisi ve işi de şekillenmiş oldu.Mimari , moda bazen de özel gün fotograf alanında hizmet vermektedir.
AKbank Loreal Elle gibi markalarla çalışmış ve çalışmaktadır. Halen filmli makineler ile de cekim yapmaktadır. eski makinelerden olusan geniş bir koleksiyonu vardır.

hizmetlerimden yararlanmak ister misiniz?

Hemen çalışmaya başlayalım.
Teklif Talebi